Partnerzy

Nieruchomościowa przygoda naszych klientów zaczyna się i kończy pod adresem Monte Cassino 6/12.
To właśnie tu, kooperują ze sobą najlepsi specjaliści, uzupełniając się wzajemnie na poszczególnych etapach transakcji.

Zdecydowanie biuro pośrednictwa jedyne w swoim rodzaju. Powstałe z przyjaźni i potrzeby niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Najlepsza kompilacja doświadczenia i spokoju, które ma w sobie Patrycja a mojej energii i kreatywności. Nasz klient to przede wszystkim „klient z polecenia”, który ma gwarancję obsługi na najwyższym poziomie.

kordys-nieruchomosci.pl

Studio kp- autorska pracownia Karoliny Piwowarczyk specjalizująca się w architekturze wnętrz i nowoczesnym designie. Zanim stałyśmy się partnerami w biznesie osobiście korzystałam z usług jej firmy stąd najlepiej wiem że potrafi idealnie złapać balans pomiędzy oczekiwaniem klienta a własnym stylem.

studiokp.pl

KNeF- bez tych osób nie mogłabym spełniać marzeń o zakupie wymarzonej nieruchomości większości moich klientów . Niezależni eksperci finansowi to przede wszystkim gro doświadczonych specjalistów którzy przygotują dla Państwa najlepszą ofertę kredytową dostosowaną do Państwa osobistej sytuacji zawodowej i życiowej . Spośród dostępnych finansowych opcji wybierzecie wspólnie najkorzystniejszą ofertę aby nieruchomościowe marzenie stało się rzeczywistością.