HOME STAGING

Pokaż mi jak mieszkasz a powiem Ci kim jesteś

Bardzo długo szukałam zawodowej drogi. Kierowana rozumem zostałam absolwentką prawa. Z drugiej strony daleka byłam od ram i powtarzalności. Męczyła mnie rutyna.

Pokaż mi jak mieszkasz a powiem Ci kim jesteś

Bardzo długo szukałam zawodowej drogi. Kierowana rozumem zostałam absolwentką prawa. Z drugiej strony daleka byłam od ram i powtarzalności. Męczyła mnie rutyna.

Zawód wybrało mi życie. Wielość przeprowadzek a tym samym urządzanie przestrzeni stało się moim „drugim etatem”. Przyjaciele utwierdzili mnie w przekonaniu, że pasja może stać się sposobem na życie. Mąż stworzył mi grunt do spełniania marzeń. Mama dała mi w genach olbrzymie poczucie estetyki a tato swoją codziennością był dla mnie wzorem pracy i dyscypliny.

Kropką nad „i” był profesjonalny kurs home stagingu. Czas spędzony w Warszawie uzmysłowił mi,
że chcę wykorzystać swoją wyobraźnię do uszczęśliwiania nie tylko siebie ale i innych. Wiara, że każdy może mieszkać pięknie przyświeca mi do dziś.

Czym zatem jest home staging i jakie zadanie ma profesjonalny home stager?

Home staging to profesjonalne przygotowanie mieszkania do sprzedaży bądź do wynajmu. Jego bezpośrednim celem jest atrakcyjne zaaranżowanie wnętrza którego celem jest zainteresowanie jak największą liczbę oglądających nieruchomość i przyspieszyć sprzedaż lub wynajem za możliwie największą cenę.

Na głębokie wody home stagingu wprowadziła mnie Patrycja Kordys, z którą w 2019 r. rozpoczęłam współpracę w biurze nieruchomości. Stałam się licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości a tym samym agentem i home stagerem w jednym. Od 2020 r. prowadzimy wspólnie biuro pod nazwą Kordys Nieruchomości. Z naszej współpracy narodziła się nowa jakość na rynku szczecińskich nieruchomości. Miejscem cudów stał się adres Monte Cassino 6/12. To tam następuje kompleksowa obsługa klienta, poprzez opiekę najlepszych maklerów, ekspertów finansowych, podatkowych, architekta wnętrz czy ekipę budowlaną.

Wielość ofert, jakość współpracujących z nami partnerów, dbanie o szczegóły powodują że transakcje przeprowadzane za naszym pośrednictwem stają się przyjemnością.

Ciekawość wnętrz to dla mnie